Carrión de los Condes-Calzadilla de la cueza-Lédigos-Terradillos de Templarios.
Voor de aandachtige volger is dit geen verrassing natuurlijk. Patrick en ik hebben vandaag onze tweede persoonlijke mijlpaal gehaald. 2000KM GESTAPT. Dat is op 82 stapdagen een gemiddelde van 24, 58km/dag. Dus laat de fanfare komen in hun beste uniform en laat ze hun beste nummer spelen, nu even geen valse noten.
Een stenen brug, gehuld in de nevel, over de rivier de Carrión, leidt ons uit het dorp voorbij het voormalig klooster van San Zoilo, nu een hotel.
De volgende 17km verlopen langs een brede grintweg tussen steeds dezelfde monotone velden. Het valt nauwelijks voor te stellen, nergens een dorp of zelfs maar een gehucht om even uw aandacht te trekken. De mist wordt dikker en blijft op onze haren liggen, zo lijken we net nog iets grijzer. Onze wereld is beperkt tot een cirkel van 100m de Camino lijkt eindeloos. In Terradillos de Templarios komen we aan in de enige “alberke” die er is. We zijn vroeg dus is er nog keuze genoeg, en voor 10 €/pp. slapen we op een aparte kamer d.w.z. vrij van snurkers. Daarbij komt nog een uurtje extra slapen en we kunnen morgen met daglicht vertrekken, niets dan goed nieuws. Tot het volgend verslag. Groetjes van Patrick en Joan.
Foto : klooster van San Zoilo
Foto : de monotone velden.
Foto : alles lijkt te verdwijnen in de mist.
Foto : nog lekkere koekjes ook.
Chers Johan et Patrick,
Vous souvenez-vous de nous ? Nous avons logé tous ensemble aux étapes de Roquefort et Bougue. Pour vous c’est déjà passé depuis longtemps. Nous repartirons l’an prochain de Mont de Marsan et passerons en Espagne.
C’est avec beaucoup de plaisir que je vous suis régulièrement sur le site. Si je comprends bien, le Camino Frances semble bien monotone.
Véron m’a dit lorsque je lui ai fais part de notre rencontre : “Un grand costaud, je pense”. Il ne s’est pas trompé !
Peut-être aura-t-on l’occasion de se voir après votre arrivée…au Finistère, je pense.
Ultreia! Bonne route, bon Camino et meilleures amitiés.
Pardon pour la faute d’ortographe : “…je lui ai fait part… ” au lieu de “je lui ai fais part…”
Hei Joan, ik denk dat ik al weet waar de sinterklaas wandeling van dit jaar naartoe gaat…
ik heb daar ergens het naambordje van de sint gezien.. dus we gaan hem zeker een goeiendag zeggen, en zwarte piet een hart onder de riem steken, want die stoute meneren van de verenigde naties willen die mens zijn job afpakken en dat gaan wij niet laten gebeuren !!!
nog veel plezier, want het eind komt stilaan in zicht.
en zijn wij ons dagelijks of wekelijks leesmomentje kwijt/
groetjes,
Hilde & Freddy
Hallo papa en Nonkel Joan
Wauw, 2000km, da klinkt ontzettend ver! Yelena kon haar ogen niet geloven toen ze las dat jullie bij de Heilige man zijn geweest en in zijn grote boek hebben gekeken. Dat gaat het eerste zijn wat ze zal vragen als jullie terug zijn. Het aftellen kan beginnen he. Alle tot binnenkort… Groetjes Marjan en co
Hallo Patrick en Joan,
Proficiat met jullie tweede mijlpaal. 2000 km. is niet niks zeg. Het einde komt heel dicht bij en zullen wij onze dagelijkse lectuur moeten missen.
Doe zo voort.
Groetjes
Suzy
Dag papa en nonkel Joan!
Fantastisch, 2000km!! Dat kunnen er niet veel zeggen!
Elisa en Liam waren best onder de indruk van jullie bezoek bij de Sint! Er stond een spannende maar ietwat ongeruste blik in hun oogjes! ” en mama, staan onze namen in het boek??!!…..” was zowat het eerste wat ze vroegen!
Nog veel succes voor de laatste kilometers en tot binnenkort!
Xxx Kim, Katrien, Elisa en Liam
Hallo Joan & Patrick.
2000Km stappen in 85 dagen is een ongelooflijke prestatie, PROFICIAT !!!!!!!!!
Volg jullie belevenissen op de voet en vind het ongelooflijk mooi beschreven.
De foto’s zijn ook door een kenner genomen, prachtig.
Nu op naar Léon – Ponferrada – Sama en dan Compostala hé.
De landschappen zullen nu wel altijd mooier en mooier worden hoor.
Nog effe doorbijten en jullie droom is werkelijkheid geworden gasten.
Nog een prettige dag en tot wederhoren.
Groetjes Pierre.
Proficiat mannen met die 2000 km, da’s nie niks!! Die Patrick-koekjes waren dus meer dan verdiend! (nu nog Joan-koekjes vinden). Hopelijk wat minder mist de volgende dagen ! even terzijde: in de Aude hebben we hier vandaag nog 23° bij volle zon! Veel groetjes en veel moed voor de laatste stapweken!
Mieke & Daan
Dikke proficiat mannen, goed gedaan, chapeau !
En Patrick je ziet er goed uit, nieuwe profielfoto voor op fb? !!
Heel veel groetekes en nog veel succes op jullie laatste volgende etappes
xxxx
Di
Van mij ook een dikke proficiat voor jullie 2000 km hoor, Dat doen er niet veel jullie na. Laat de Patrick koekjes maar smaken.
Ik had vroeger Patrick bottekes weet ge nog. Maar die hebben zoveel kilometerkes niet gedaan hoor.
xxx dikke kussen
Itteke
Alvast proficiat gewenst met jullie 2000ste km, dit verdient respect en een volhoudersdiploma.
Jullie verslag is een dagelijkse 5 minuten must.
Nog even doorbijten, succes !!!
Prachtig, 2000 km in de beentjes. Niet mis hé. Nogmaals, chapeau. En sterkte voor de laatste etappes.
Dikke knuffel van Emé & Niek
Goed bezig jongens! Die koekjes hahaha 🙂